CVIČTE S NÁMI

Zásadně se lišíme od konkurence tím, že netvoříme videa, kde bychom lidem slibovali to, co není reálné. Mnohá cvičební videa jsou na internetu nesmyslná, bloggerky cvičí technicky nesprávně a zvyšují tak u sledujících riziko úrazu. 

Na rozdíl od konkurence...

  • neděláme programy "Zhubni za 21 dní", protože nám jde o trvalou změnu životního stylu
  • při cvičení klademe důraz na techniku a protože si uvědomujeme absenci zpětné vazby od klienta a jeho kontroly, cvičíme pouze jednoduchá cvičení, při kterých si nemůžete ublížit
  • neposkytujeme taneční lekce, protože smyslem tance je užít si ho s partnerem či se skupinou lidí
  • neděláme programy dle BMI kalkulačky, protože znát výšku a váhu nestačí
  • neposkytujeme videa typu břišní pekáč - protože břišní pekáč mají všichni (záleží pouze na tukové vrstvě) a protože přímý sval břišní se nemá posilovat na úkor ostatních svalů
  • neděláme kruhový trénink, protože smyslem kruhového tréninku je střídat stanoviště s ostatními v kruhu, děláme tedy intervalový trénink
  • u jógových videí nezmiňujeme nesmyslná klišé

Naše videa jsou vedena odborníky ve svém oboru, kterým záleží na vašem zdraví. K videím doporučujeme číst články, které s nimi souvisí a umožní vám samotným vhled do správného cvičení.

Formování břicha

25.2.2021 Power CVIČTE S NÁMI Tereza

Chcete-li mít ploché břicho, které je lehce osvalené, zkuste náš workout s Terezou, zaměřený na tvarování břicha. Cvičení předchází dechová aktivace. Pro zvýšení efektu doporučujeme upravit stravu, protože ploché břicho je převážně spojeno s tukovou vrstvou. Cvičení je určeno mírně pokročilým.

Více

Jóga pro běžce

24.2.2021 Relax Heart CVIČTE S NÁMI Tereza

Chodíte rádi běhat a chtěli byste se po běhu lehce protáhnout? Zkuste tuto lekci jógy pro začátečníky. Tentokrát opět s Terezou, naší fyzioterapeutkou.

Více

Uvolňování krční páteře

19.2.2021 Body CVIČTE S NÁMI Lucie

Trpíte-li bolestmi krční páteře, například ze sedavého zaměstnání, je vhodné krční páteř uvolňovat. Nesrovnalosti krční páteře mohou způsobovat migrény, bolesti hlavy, radiace do horních končetin, či řadu jiných problémů spojených s touto partií. Cvičení trvá 15 minut. Doporučujeme zakoupit roller.

Více

Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

17.2.2021 Relax CVIČTE S NÁMI Eva

Uvolněte svou mysl, odpočiňte si psychicky a protáhněte tělo díky sérii jógových cvičení. Začínáme jógou pro všechny, čili pro začátečníky a mírně pokročilé. Dopřejte si chvilku klidu a relaxace.

Více

VYZKOUŠEJ PROGRAM BE FIT NA 7 DNÍ ZDARMA!

Jdu do toho

Formování hýždí

12.2.2021 Power CVIČTE S NÁMI Tereza

Takzvaný "Booty workout" je perfektní trénink na hýždě pro mírně pokročilé. Cvičení trvá 20 minut a pomáhá formovat hýždě tak, abyste časem dosáhli push up efektu. Hýždě je vhodné cvičit minimálně dvakrát týdně. Zároveň posílíte i stehenní svaly, převážně u dřepů a lungů.

Více

Aktivace středu těla

4.2.2021 Relax CVIČTE S NÁMI Eva

Velmi příjemná chvilka s Evou. Jógový relax po ránu či na večer. Během cvičení aktivujete hluboký stabilizační systém. Cvičení je vhodné pro kohokoliv. Pro cvičení je vhodné využít podložky.

Více

Úvod do pranájámy

18.12.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Eva

Úvod do dechového cvičení, které trvá pouhých 10 minut. Cvičení můžete praktikovat ráno, abyste se probudili a aktivovali střed těla.

Více

Total body workout

17.12.2020 Power CVIČTE S NÁMI Daniel

Pokud chcete velmi krátký a intenzivní trénink na celé tělo, pak je toto právě pro vás! Pojďte se zničit s Danem za pouhých 12 minut.

Více

CORE TABATA

14.12.2020 Power CVIČTE S NÁMI Daniel

Pořádný trénink s Danem. Čeká vás 8 cviků po 3 kolech. Vždy 30 vteřin cvičení a 10 vteřin pauza. Tak pojďte do toho a dejte si do těla před Vánocemi!

Více