AKTIVITY

CVIČTE S NÁMI

Zásadně se lišíme od konkurence tím, že netvoříme videa, kde bychom lidem slibovali to, co není reálné. Mnohá cvičební videa jsou na internetu nesmyslná, bloggerky cvičí technicky nesprávně a zvyšují tak u sledujících riziko úrazu.  Na rozdíl od konkurence... ZOBRAZIT VÍCE neděláme programy "Zhubni za 21 dní", protože nám jde o trvalou změnu životního stylu při cvičení klademe důraz na techniku a protože si uvědomujeme absenci zpětné vazby od klienta a jeho kontroly, cvičíme pouze jednoduchá cvičení, při kterých si nemůžete ublížit neposkytujeme taneční lekce, protože smyslem tance je užít si ho s partnerem či se skupinou lidí neděláme programy dle BMI klakulačky, protože znát výšku a váhu nestačí neposkytujeme videa typu břišní pekáč - protože břišní pekáč mají všichni (záleží pouze na tukové vrstvě) a protože přímý sval břišní se nemá posilovat na úkor ostatních svalů neděláme kruhový trénink, protože smyslem kruhového tréninku je střídat stanoviště s ostatními v kruhu, děláme tedy intervalový trénink u jógových videí nezmiňujeme nesmyslná klišé Naše videa jsou vedena odborníky ve svém oboru, kterým záleží na vašem zdraví. K videím doporučujeme číst články, které s nimi souvisí a umožní vám samotným vhled do správného cvičení.

Prohlédnout
JEZTE S NÁMI

JEZTE S NÁMI

Zdravé a chutné recepty pouze pro vás. Připravujeme je s láskou a s ohledem na vaše zdraví a časové možnosti. Rychlé snídaně, lehké salátky, ale i recepty pro milovníky pečení. To vše od našich odborníků, kteří mají k přípravě receptů patřičné vzdělání.

Prohlédnout

POSLECHNĚTE SI NÁS

Jako člen máte přístup k odkazu na všechny podcasty, který si můžete vložit do své oblíbené čtečky, nebo je sledovat zde na webu. Neplacené podcasty jsou k dispozici na Spotify.

Prohlédnout

CO VÁS ZAJÍMÁ

Milí členové komunity Well You a ostatní návštěvníci. Protože tento web je zde pro vás, chceme vědět, jaká témata v rámci každé z rubrik vás zajímají. Vyplňte, prosím, krátký formulář a my se pokusíme na to reagovat.

Prohlédnout
Well You

Dvouměsíční výzva s Terezou

Well You

Cvičte v době koronaviru v bezpečí domova a přijměte dvouměsíční výzvu! Každé dva týdny 5 videí na všechny partie. Buďte FIT s Well You! 

CVIČTE S NÁMI