AKTIVITY

CVIČTE S NÁMI

Zásadně se lišíme od konkurence tím, že netvoříme videa, kde bychom lidem slibovali to, co není reálné. Mnohá cvičební videa jsou na internetu nesmyslná, bloggerky cvičí technicky nesprávně a zvyšují tak u sledujících riziko úrazu.  Na rozdíl od konkurence... ZOBRAZIT VÍCE neděláme programy "Zhubni za 21 dní", protože nám jde o trvalou změnu životního stylu při cvičení klademe důraz na techniku a protože si uvědomujeme absenci zpětné vazby od klienta a jeho kontroly, cvičíme pouze jednoduchá cvičení, při kterých si nemůžete ublížit neposkytujeme taneční lekce, protože smyslem tance je užít si ho s partnerem či se skupinou lidí neděláme programy dle BMI klakulačky, protože znát výšku a váhu nestačí neposkytujeme videa typu břišní pekáč - protože břišní pekáč mají všichni (záleží pouze na tukové vrstvě) a protože přímý sval břišní se nemá posilovat na úkor ostatních svalů neděláme kruhový trénink, protože smyslem kruhového tréninku je střídat stanoviště s ostatními v kruhu, děláme tedy intervalový trénink u jógových videí nezmiňujeme nesmyslná klišé Naše videa jsou vedena odborníky ve svém oboru, kterým záleží na vašem zdraví. K videím doporučujeme číst články, které s nimi souvisí a umožní vám samotným vhled do správného cvičení.

Prohlédnout
JEZTE S NÁMI

JEZTE S NÁMI

Zdravé a chutné recepty pouze pro vás. Připravujeme je s láskou a s ohledem na vaše zdraví a časové možnosti. Rychlé snídaně, lehké salátky, ale i recepty pro milovníky pečení. To vše od našich odborníků, kteří mají k přípravě receptů patřičné vzdělání.

Prohlédnout

POSLECHNĚTE SI NÁS

Jako člen máte přístup k odkazu na všechny podcasty, který si můžete vložit do své oblíbené čtečky, nebo je sledovat zde na webu. Neplacené podcasty jsou k dispozici na Spotify.

Prohlédnout

CO VÁS ZAJÍMÁ

Milí členové komunity Well You a ostatní návštěvníci. Protože tento web je zde pro vás, chceme vědět, jaká témata v rámci každé z rubrik vás zajímají. Vyplňte, prosím, krátký formulář a my se pokusíme na to reagovat.

Prohlédnout
Well You

CORONA CHALLENGE

Well You

Tereza pro vás připravila dohromady 20 videí Body Formingu věnovaných všem partiím těla. Dva měsíce pořádné novoroční výzvy. Tak pojďte do toho, vytvarujte svou postavu a buďte FIT s WELL YOU!

 

CHCI VÝZVU