CVIČTE S NÁMI

Zásadně se lišíme od konkurence tím, že netvoříme videa, kde bychom lidem slibovali to, co není reálné. Mnohá cvičební videa jsou na internetu nesmyslná, bloggerky cvičí technicky nesprávně a zvyšují tak u sledujících riziko úrazu. 

Na rozdíl od konkurence...

  • neděláme programy "Zhubni za 21 dní", protože nám jde o trvalou změnu životního stylu
  • při cvičení klademe důraz na techniku a protože si uvědomujeme absenci zpětné vazby od klienta a jeho kontroly, cvičíme pouze jednoduchá cvičení, při kterých si nemůžete ublížit
  • neposkytujeme taneční lekce, protože smyslem tance je užít si ho s partnerem či se skupinou lidí
  • neděláme programy dle BMI kalkulačky, protože znát výšku a váhu nestačí
  • neposkytujeme videa typu břišní pekáč - protože břišní pekáč mají všichni (záleží pouze na tukové vrstvě) a protože přímý sval břišní se nemá posilovat na úkor ostatních svalů
  • neděláme kruhový trénink, protože smyslem kruhového tréninku je střídat stanoviště s ostatními v kruhu, děláme tedy intervalový trénink
  • u jógových videí nezmiňujeme nesmyslná klišé

Naše videa jsou vedena odborníky ve svém oboru, kterým záleží na vašem zdraví. K videím doporučujeme číst články, které s nimi souvisí a umožní vám samotným vhled do správného cvičení.

Celkový počet příspěvků: 9
jóga Lucie
LM BODYBALANCE 87
Relax CVIČTE S NÁMI

LM BODYBALANCE 87

Moc pěkná sestava, která trvá i se závěrečnou meditací 53 minut. Cvičení vhodné pro ženy i muže, při kterém si aktivně odpočinete a protáhnete se. Bodybalance je kombinací jógy, tai-chi a pilates. Odpočiňte si psychicky a dopřejte si chvíli pohody.

Více
fitness Daniel
Total body workout
Power CVIČTE S NÁMI

Total body workout

Pokud chcete velmi krátký a intenzivní trénink na celé tělo, pak je toto právě pro vás! Pojďte se zničit s Danem za pouhých 12 minut.

Více
fitness Daniel
CORE TABATA
Power CVIČTE S NÁMI

CORE TABATA

Pořádný trénink s Danem. Čeká vás 8 cviků po 3 kolech. Vždy 30 vteřin cvičení a 10 vteřin pauza. Tak pojďte do toho a dejte si do těla před Vánocemi!

Více
žádná Lucie
Latino Dance III.
Power CVIČTE S NÁMI

Latino Dance III.

V dnešní lekci si zatančíte salsu a reggaeton! Opět je lekce postupně prezentována a na závěr si zatančíte celou sestavu. Naučte se latinské tance s Lucií.

Více
žádná Lucie
Dance routine II.

Dance routine II.

Lucka pro vás opět připravila jednu choreografii, kterou rozebírá krok po kroku. Tímto se kvalitně naučíte tančit tak, abyste kroky dělali pořádně. Trénink je určený pro začátečníky a mírně pokročilé.

Více
žádná Lucie
Dance routine I.
Power CVIČTE S NÁMI

Dance routine I.

Taneční lekce pro začátečníky a mírně pokročilé. Tentokrát Lucka připravila jednu choreografii, kterou celou lekci vyučuje a na závěr i tančí, takže se v rámci Dance workout jednoduše naučíte jednotlivé kroky. Naučte se tančit s Lucií Pitelovou.

Více
fitness Daniel
HIIT
Power CVIČTE S NÁMI

HIIT

Celkem 8 songů a pořádná výzva, kterou pro vás připravil showman Dan. Pojďte se zapotit s tímto skvělým mixem cviků. Čeká vás vysoce intenzivní trénink, který je skvělý jak pro redukci tělesného tuku, díky změnám srdečního tepu, tak i pro zlepšení fyzické kondice. Myslete na techniku pohybu!

Více
jóga Lucie
Yoga flow
Relax CVIČTE S NÁMI

Yoga flow

Relaxační cvičení určené pro začátečníky a mírně pokročilé se sympatickou lektorkou Lucií. Lekce trvá 35 minut a potřebujete podložku a úsměv na tváři.

Více
fitness Daniel
Tabata Duel II.
Power CVIČTE S NÁMI

Tabata Duel II.

Tentokrát jsme v rámci školní výzvy pro vás připravili tabatu s pomůckami. Potřebujete lahve a ručníky a 20 minut času. Cvičení opět vedou ambasadoři Dan a Lucka. Cvičit můžete doma i venku. Tak pojďme na to!

Více
Well You

CORONA CHALLENGE

Well You

Tereza pro vás připravila dohromady 20 videí Body Formingu věnovaných všem partiím těla. Dva měsíce pořádné novoroční výzvy. Tak pojďte do toho, vytvarujte svou postavu a buďte FIT s WELL YOU!

 

CHCI VÝZVU