Beauty

Pojďme si ukázat svět vnitřní a vnější krásy díky respektování přirozenosti, mentální harmonie, zdravého pohybu a správné výživy. Tato rubrika zasahuje do oboru psychologie, celostní medicíny, fyzioterapie, jógy a dermatologie ve spojitosti s pohybem. Povíme si, co dělat pro to, abychom se cítili v pohodě, plní energie a aby naše tělo, kůže a vlasy dosáhly přirozeně zdravého vzhledu.

Co je důležité při výběru krabičkové diety?

25.2.2021 Beauty Energy

Přiznám se, že nejsem zastáncem pojmu dieta ale spíše určitého způsobu stravování. Krabičková dieta je trendem posledních let a na trhu přibývá stále více dodavatelů. Na co si dát pozor a jaké principy zohledňovat při výběru stravovacího programu? O tom si povíme v následujícím článku.

Více

Posťte se a dosáhnete očisty!

12.2.2021 Beauty Energy

Pojem půst lze uchopit jak z hlediska náboženského, léčebného, a nebo také z hlediska zdravého životního stylu. V posledních letech půst představuje velmi diskutované téma. Trendem je především na jaře jako prostředek detoxikace organismu. My se o něm však budeme bavit jako o dlouhodobé kůře, která může znamenat změnu životního stylu. Je to způsob prevence onemocnění, duševní očisty, oddálení stárnutí a zároveň redukce tuku. Jaké typy půstu existují a jak moc efektivní je přerušovaný půst si můžete přečíst v tomto článku.

Více

Konečně lehké nohy a žádné křečové žíly

30.12.2020 Beauty

Pokud vás trápí pocit unavených nohou, vaši příbuzní trpí na křečové žíly, nebo se u vás již objevují náznaky křečových žil, můžete preventivně napomoci jejich eliminaci. Absolutní prevence neexistuje kvůli genetické predispozici, ale aplikováním pár kroků jejich vznik můžete značně ovlivnit. Jaké typy křečových žil známe, co nám pomůže a čemu bychom se měli vyhnout? Pojďme se na tento problém podívat blíže.

Více

5 KROKŮ JAK ZMĚNIT SVÉ STRAVOVACÍ NÁVYKY

11.12.2020 Energy Beauty

Možná se občas zamýšlíte co jíst, aby jste se cítili dobře. Možná vás napadají stále ty stejné potraviny a třeba si ani neuvědomujete, jaký vliv má strava na správnou životosprávu. O tom, jaké potraviny jsou pro tělo blahodárné a prospívají vašemu tělu, jsme se inspirovali v knize Radikální krása napsané slavnou výživovou poradkyní Kimberly Snyder a průkopníkem integrativní medicíny Deepakem Choprou.

Více

VYZKOUŠEJ PROGRAM BE FIT NA 7 DNÍ ZDARMA!

Jdu do toho

Sex jako droga

13.8.2020 Beauty Mind

Už mnoho bylo napsáno o blahodárných účincích sexu na lidské zdraví. Zamýšleli jste se ale někdy nad tím, co vlastně sex způsobuje v našem mozku? Proč muži po sexu usínají a ženy jsou nabité energií? Jestli si vyčítáte, že jste sexuálně závislí, už se nemusíte dálet trápit. Podle vědeckých poznatků je sex jako droga, neboť působí na stejné oblasti mozku jako kokain, kofein, nikotin a čokoláda. Uklidňuje naši mysl, působí proti depresi, snižuje bolest a příznivě ovlivňuje paměť. Sex je zdravý.

Více

Role spánku v našem životě

26.7.2020 Beauty Mind Health

Řeckým bohem spánku byl Hypnos, syn bohyně noci a bratr boha smrti. Dle řecké mytologie Hypnos každý den sestupuje na zem, prochází se tiše se svou matkou a na všechny lidské tvory sesílá spánek, který je zbavuje trápení a starostí. Lidem dává sny. Jaký vliv má spánek na naše fyzické a duševní zdraví se můžete dočíst v tomto krátkém článku.

Více

Pánevní dno jako zdroj energie

23.7.2020 Body Health Beauty

Pánevní dno je velmi zajímavá partie lidského těla, kterému není věnována dostatečná pozornost. Zamyslíme-li se nad ním, je to lůno lásky! V oblasti pánve vzniká život, žena zde prožívá pocity slasti při vyvrcholení a zároveň v této partii dochází k hormonálním změnám, které ovlivňují naší psychiku. Mnohdy bývá nedostatečná péče o pánevní dno spojena s problémy s otěhnotněním, bolestivou menstruací, ale postupně i ve stáří s inkontinencí. Podívejme se blíže na to, jak pečovat o místo, které je zdrojem nekonečné životní energie.

Více

Je na čase být happy aneb jak si namíchat koktejl hormonů štěstí

22.7.2020 Mind Beauty

Netvrdím, že hormonální bomba bohatá na endrofiny obrátí váš život naruby a najednou vše bude růžové. S jistotou lze ale říci, že produkci hormonů štěstí, které podmiňují pozitivní pocity, můžeme značně ovlivnit. A co je pro člověka lepší než se cítit pozitivně naladěný? Z jednotlivých momentů se skládá celý život. Pojďme si každou chvíli užít naplno a s úsměvem.

Více

Nezapomeňme v létě doplňovat minerály

22.8.2020 Beauty Health Energy

Pokud jste i Vy sportovní nadšenci jako my ve Well You, a nebo se nadměrně potíte, ztrácíte tak důležité minerály, které je potřeba doplňovat. V letních horkých dnech bychom neměli zapomínat na pravidelný pitný režim a na kvalitní potraviny, ve kterých nalezneme adekvátní množsví minerálních látek, které si tělo nedokáže vytvořit. Jaké minerály si tedy vybrat? To vše se dozvíte v tomto přehledném článku.

Více