Energy

Kromě trendy receptů vám zde nabízíme pohled na zdravou výživu tak, jak jí neznáte. Nebudeme počítat kalorie, nebudeme psát jídelníčky, ale poskytneme vám celostní nutriční poradenství. Povíme si, jak potraviny, makroživiny a mikroživiny ovlivňují funkci našich orgánů a celý organismus. Dále vás inspirujeme formou článků a podcastů o tom, co způsobuje mnohé alergie, intolerance, či poruchy gastrointestinálního traktu. Velmi okrajově nastíníme, jaký vliv mají potraviny na psychiku.

 

Plněné cukety s pečenými brambory

18.4.2021 Energy

Dnes si ukážeme recept na plnohodnotné jídlo, které se hodí jak na oběd, tak večeři. Hlavní roli v něm bude hrát cuketa.

Více

Zelené smoothie

9.4.2021 Energy

Chcete svačinu plnou vitamínů během pár minut? Čtěte dál a připravte si jí se mnou.

Více

Detox

28.3.2021 Energy

Jaro je pro mnohá náboženství obdobím půstu. Jak naše tělo detoxikovat a k půstu přistupovat? Jak detox ovlivňuje i naší psychickou stránku. O revitalizaci a antiagingu nám opět poví Hana s Janou.

Více

Diety

28.3.2021 Energy

Přichází jaro a s ním i příležitost zhubnout a cítit se lépe! Je dobré držet dietu, případně jakou formu diety? Půst ano nebo ne? To vám poví Hana s Janou.

Více

VYZKOUŠEJ PROGRAM BE FIT NA 7 DNÍ ZDARMA!

Jdu do toho

Co je důležité při výběru krabičkové diety?

25.2.2021 Beauty Energy

Přiznám se, že nejsem zastáncem pojmu dieta ale spíše určitého způsobu stravování. Krabičková dieta je trendem posledních let a na trhu přibývá stále více dodavatelů. Na co si dát pozor a jaké principy zohledňovat při výběru stravovacího programu? O tom si povíme v následujícím článku.

Více

Posťte se a dosáhnete očisty!

12.2.2021 Beauty Energy

Pojem půst lze uchopit jak z hlediska náboženského, léčebného, a nebo také z hlediska zdravého životního stylu. V posledních letech půst představuje velmi diskutované téma. Trendem je především na jaře jako prostředek detoxikace organismu. My se o něm však budeme bavit jako o dlouhodobé kůře, která může znamenat změnu životního stylu. Je to způsob prevence onemocnění, duševní očisty, oddálení stárnutí a zároveň redukce tuku. Jaké typy půstu existují a jak moc efektivní je přerušovaný půst si můžete přečíst v tomto článku.

Více

Co jíst před a po tréninku

8.2.2021 Energy Power

Jestliže patříte mezi ty, kteří 5 hodin před tréninkem nejí, aby si nezatížili organismus nebo mezi ty, kteří po tréninku jídlo úplně vynechávají, aby náhodou nepřibrali, jste tu správně a článek je určen přímo pro vás.

Více

Vánoční brusinkové bochánky s mandlemi bez laktózy

16.12.2020 Energy JEZTE S NÁMI

Máte rádi zvláštní kombinace chutí? Jistě ano. Zkuste tyto brusinkové bochánky s vanilkou a mandlemi, které neobsahují laktózu. Spojení sladkého a voňavého těsta s lehkou kyselostí čerstvých brusinek je prima změna v tom sladkém předvánočním šílenství. Dobrou chuť.

Více

Linecké cukroví

16.12.2020 Energy JEZTE S NÁMI

Snažíte se jíst zdravě a plnohodnotně a blížící se vánoční svátky vás přímo děsí? Tak to tu jste na správném místě, protože dnes si ukážeme recept na jedno z nejoblíbenějších druhů vánočního cukroví - a to zdravější verzi lineckého.

Více