Mind

Motivace ke cvičení

11.2.2021 Power Mind

Máte někdy pocit, že se vám vysloveně nechce jít cvičit? Že se cítíte unavení nebo leniví a bylo by lepší, kdyby jste zůstali doma. Takový pocit máme my všichni, kteří pravidelně cvičíme, ale už víme, jak se v této situaci zachovat. Uvědomíme si totiž, jaká je naše vnitřní motivace. Pojďme se podívat na to, jaké motivy existují a co vám pomůže k tomu začít a vytrvat.

Více

Kouzlo vnitřního sebevědomí

31.12.2020 Mind

Jistě si vzpomenete na situaci, kdy někdo upoutal Vaši pozornost svým sebevědomým vystupováním. Co přesně způsobilo tento dojem a jak získat vnitřní sebedůvěru, tak aby jste okouzlili ostatní?

Více

OPTIMISMUS SVĚDČÍ ZDRAVÍ

21.11.2020 Mind

Možná už jste někdy slyšeli o tom, že optimistický náhled na život prodlužuje jeho trvání. Bylo mnohokrát vědecky dokázáno, že je náš imunitní systém aktivnější, pokud věříme v lepší zítřky.

Více

NOVĚ CVIČÍME LES MILLS

Jako klub jsme nyní držiteli licence Les Mills® pro program BODYBALANCE. Les Mills je novozélandské cvičební hnutí, v rámci něhož existují cvičební programy ať už dynamické, či relaxační formy. Les Mills je přítomný ve více než 90 zemích světa a čítá více než 150 000 certifikovaných instruktorů.

Více

VYZKOUŠEJ PROGRAM BE FIT NA 7 DNÍ ZDARMA!

Jdu do toho

ŽIVOT POD KŘÍDLY

10.10.2020 Mind

Přemýšleli jste o tom, co všechno byste chtěli stihnout, kdyby váš život měl brzy skončit? Jak by se změnil Váš svět, kdyby měl svou trvanlivost? Stihli jste všechny položky na svém bucket listu nebo stále čekáte než to přijde?Jak důležité je brát zodpovědnost za každý čin, si povíme v tomto článku.

Více

Koronavirus a síla médií

5.10.2020 Mind

V dnešní době je téměř nemožné úplně se vyhnout působení médií a sociálních sítí. Bohužel neustálá dávka špatných zpráv neprospívá naší psychice. Do jaké míry bychom si měli zjišťovat aktuální informace a co už je na nás příliš?

Více

Podzimní deprese

24.9.2020 Mind

Příchod podzimu může některým z nás způsobovat splín. Přeci jen se loučíme s teplými dny a začínáme se chystat na blížící se zimu. Je to právě slunce, které nám chybí a způsobuje nám smutnou náladu.

Více

Úvod do problematiky ADHD

24.9.2020 Mind

V dnešní době rodiče často mluví o tom, že jsou jejich ratolesti hyperaktivní a skutečně dětí s diagnózou ADHD přibývá. Tato zkratka je označením pro poruchu pozornosti s hyperaktivitou.

Více

Sex jako droga

13.8.2020 Beauty Mind

Už mnoho bylo napsáno o blahodárných účincích sexu na lidské zdraví. Zamýšleli jste se ale někdy nad tím, co vlastně sex způsobuje v našem mozku? Proč muži po sexu usínají a ženy jsou nabité energií? Jestli si vyčítáte, že jste sexuálně závislí, už se nemusíte dálet trápit. Podle vědeckých poznatků je sex jako droga, neboť působí na stejné oblasti mozku jako kokain, kofein, nikotin a čokoláda. Uklidňuje naši mysl, působí proti depresi, snižuje bolest a příznivě ovlivňuje paměť. Sex je zdravý.

Více