Relax

Zde jsme pro vás připravili sérii jógových lekcí a meditací pro začátečníky i pokročilejší, které můžete praktikovat kdykoliv během dne. Pomohou vám najít duševní harmonii a zachovat vnitřní klid, protáhnete a zpevníte tělo, uvolníte se a naberete energii.

Celkový počet příspěvků: 9

Jóga pro běžce

24.2.2021 Relax Heart CVIČTE S NÁMI Tereza

Chodíte rádi běhat a chtěli byste se po běhu lehce protáhnout? Zkuste tuto lekci jógy pro začátečníky. Tentokrát opět s Terezou, naší fyzioterapeutkou.

Více

Jóga pro začátečníky a mírně pokročilé

17.2.2021 Relax CVIČTE S NÁMI Eva

Uvolněte svou mysl, odpočiňte si psychicky a protáhněte tělo díky sérii jógových cvičení. Začínáme jógou pro všechny, čili pro začátečníky a mírně pokročilé. Dopřejte si chvilku klidu a relaxace.

Více

Aktivace středu těla

4.2.2021 Relax CVIČTE S NÁMI Eva

Velmi příjemná chvilka s Evou. Jógový relax po ránu či na večer. Během cvičení aktivujete hluboký stabilizační systém. Cvičení je vhodné pro kohokoliv. Pro cvičení je vhodné využít podložky.

Více

O JÓZE A JINÝCH DŮLEŽITÝCH VĚCECH

30.1.2021 Relax

Žijeme v informační průtrži. Buší do nás přívaly slov a není čas a většinou ani možnosti a schopnosti si ověřit, jestli jsou informace pravdivé a především, jestli jim opravdu rozumíme.

Více

VYZKOUŠEJ PROGRAM BE FIT NA 7 DNÍ ZDARMA!

Jdu do toho

Úvod do pranájámy

18.12.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Eva

Úvod do dechového cvičení, které trvá pouhých 10 minut. Cvičení můžete praktikovat ráno, abyste se probudili a aktivovali střed těla.

Více

Yoga flow

26.11.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Lucie

Relaxační cvičení určené pro začátečníky a mírně pokročilé se sympatickou lektorkou Lucií. Lekce trvá 35 minut a potřebujete podložku a úsměv na tváři.

Více

FIT AND HEALTH

21.11.2020 Power Relax CVIČTE S NÁMI Lucie

Cvičení pro začátečníky a mírně pokročilé. Celkem vás čekají 3 kola s 11 cviky. Na cvičení stačí pouze podložka. Zacvičme si příjemně s Luckou - lektorkou pilates, BodyBalance a tanečních lekcí.

Více

POZDRAV SLUNCI B

20.11.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Tereza

Již jsme cvičili pozdrav slunci A a nyní nás čeká technika provedení pozdravu slunci B. Opět v podání fyzioterapeutky Terezy Řeháčkové. Za 25 min. probudíte své tělo a dozvíte se, jak správně provádět základní jógovou sestavu.

Více

Podzimní hatha jóga

13.11.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Monika

Nově pro vás Monika připravila sestavu ásan pro zlepšení nálady. Cvičení trvá 47 minut. Čeká vás klidnější jóga pro tyto podzimní dny. Tak si ji pojďme společně užít!

Více