Daniel Hlubuček

Daniel Hlubuček

Jsem instruktorem skupinových lekcí a Les Mills lekcí již 8 let. Specializuji se převážně na cvičení s vlastní vahou těla, jeho zpevnění a také formu HIIT tréninku. Jsem absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu a fotbalovým trenérem mládeže SK Slavia Praha.

 

Jelikož máme kapelu a skládám hudbu, využívám tak často do svých tréninků moderní hudbu, díky které si trénink společně užijeme.

,,Sportovec nemůže běžet s penězi v kapsách. Musí běžet s nadějí v srdci a se sny v hlavě.''

Emil Zátopek 

Total body workout

17.12.2020 Power CVIČTE S NÁMI Daniel

Pokud chcete velmi krátký a intenzivní trénink na celé tělo, pak je toto právě pro vás! Pojďte se zničit s Danem za pouhých 12 minut.

Více

CORE TABATA

14.12.2020 Power CVIČTE S NÁMI Daniel

Pořádný trénink s Danem. Čeká vás 8 cviků po 3 kolech. Vždy 30 vteřin cvičení a 10 vteřin pauza. Tak pojďte do toho a dejte si do těla před Vánocemi!

Více

BODY WORKOUT DUEL

17.11.2020 Power CVIČTE S NÁMI Daniel

Tentokrát pro vás Lucie a Dan připravili trénink ve dvou. Efektivní zábavné cvičení, které trvá 20 minut a rozveselí vás. Zacvičte si doma nebo venku s rodinou či kamarády!

Více

CARDIO WORKOUT

6.11.2020 CVIČTE S NÁMI Power Daniel

Celkem vás čeká 7 songů a náročnější trénink pro srdce. Cvičení je zaměřeno na redukci tuku a zvýšení tělesné kondice. Celý trénink vás doprovází Daniel Hlubuček. Pojďte se zvednout z gauče a řádně se zpotit!

Více