Lucie Pitelová

Lucie Pitelová

Jsem lektorka skupinových lekcí se zaměřením na taneční lekce – Zumba, Portdebras, LM Barre a body and mind lekce – LM Body Balance a pilates.

 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze – Mezinárodní obchod. Ale už v době studií mě více než můj obor zajímalo propojení pohybu, tance a zdravého životního stylu. Začala jsem výukou pohybových a tanečních kurzů pro studenty VŠE – jazz dance a funky dance.

Tanci se věnuji již od svých 5 let a vždy mě lákalo vyzkoušet mnoho různých tanečních stylů. V době mého půlročního pobytu v USA jsem měla možnost se poprvé setkat také se zumbou, které jsem naprosto propadla a od roku 2011 pravidelně vyučuji lekce tohoto tanečního fitness programu.

Pohyb a tanec se tak staly mou neodmyslitelnou součástí. V době, kdy jsem začala mít obtíže, které mi znesnadňovaly můj každodenní život, jsem začala svou pozornost daleko více směřovat k body and mind lekcím. Velkým impulsem pro mě byly především lekce jógy, které mi neskutečně pomohly, jak po fyzické stránce, tak samozřejmě i psychické. Od roku 2017 vyučuji Les Mills Body Balance – kombinace jógy, taichi a pilates. Je to pro mě krásné propojení zdravého pohybu, hudby a relaxace. Zanedlouho jsem se ještě rozhodla rozšířit své zaměření o Les Mills Barre, kde opět mohu propojit moje dřívější baletní zkušenosti s posilováním.

Z osobní zkušenosti vím, jak moc je zdravý pohyb důležitý a jaký pozitivní vliv může mít nejen na naše tělo, ale i duši. Proto jsem se rozhodla ještě více prohloubit mou specializaci a absolvovala jsem kurz pilates, který má za cíl především obnovit správné držení těla, odstranit svalové disbalance a naučit nás správně pracovat s dechem.

Největší radost mám ale z toho, když vidím klienty odcházet z lekce spokojené a s radostí se vracející zpět na další lekce. Těší mě, když mohu být součástí té chvilky z jinak hektického dne, kdy se rozhodli věnovat čas jen sobě a udělat něco pro své zdraví.

 

„Moudrost je pro duši totéž, co zdraví pro tělo.“

François de La Rochefoucauld

Kurz Pilates

• kurz pro začátečníky a mírně pokročilé • 12 lekcí (10 + 2 bonusové), 3 články, zásobník cviků • doporučujeme cvičit 2x týdně

původně 780 Kč 390 Kč
Více o kurzu

Latino Dance III.

12.12.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

V dnešní lekci si zatančíte salsu a reggaeton! Opět je lekce postupně prezentována a na závěr si zatančíte celou sestavu. Naučte se latinské tance s Lucií.

Více

Dance routine II.

2.12.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

Lucka pro vás opět připravila jednu choreografii, kterou rozebírá krok po kroku. Tímto se kvalitně naučíte tančit tak, abyste kroky dělali pořádně. Trénink je určený pro začátečníky a mírně pokročilé.

Více

Dance routine I.

30.11.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

Taneční lekce pro začátečníky a mírně pokročilé. Tentokrát Lucka připravila jednu choreografii, kterou celou lekci vyučuje a na závěr i tančí, takže se v rámci Dance workout jednoduše naučíte jednotlivé kroky. Naučte se tančit s Lucií Pitelovou.

Více

Yoga flow

26.11.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Lucie

Relaxační cvičení určené pro začátečníky a mírně pokročilé se sympatickou lektorkou Lucií. Lekce trvá 35 minut a potřebujete podložku a úsměv na tváři.

Více

FIT AND HEALTH

21.11.2020 Power Relax CVIČTE S NÁMI Lucie

Cvičení pro začátečníky a mírně pokročilé. Celkem vás čekají 3 kola s 11 cviky. Na cvičení stačí pouze podložka. Zacvičme si příjemně s Luckou - lektorkou pilates, BodyBalance a tanečních lekcí.

Více

Latino Dance II.

13.11.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

Další lekce zumby s Luckou, tentokrát nepatrně lehčí. Lekce tance trvá 25 min. Čeká vás úvod s novými kroky a následně sedm tanečních sestav.

Více

LATINO DANCE

11.11.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

Tentorkát pro vás Lucka připravila pár sestav latinsko - amerických rytmů. Na začátku vám ukáže několik základních kroků, které následně najdete v jednotlivých sestavách. Tato show vás za 25 min. rozveselí a možná se přiučíte novým tanečním prvkům.

Více

BODY WORKOUT

9.11.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

Skvělé cvičení pro zpevnění postavy. Dejte si do těla s naší Luckou, lektorkou skupinových lekcí. K tréninku potřebujete pouze 20 min. a podložku. Cvičí se v intervalech 45 s a 15 s pauza. Nejprve se zahřejete, následně posílíte střed těla a na závěr protáhnete.

Více

LM BODYBALANCE 75

3.11.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Lucie

Dnešní Bodybalance je zaměřené na zdokonalení síly, rovnováhy a závěrečný relax. Jedná se o sestavu, která je poměrně náročná. Pro dnešek v podání kvalifikované Lucie Pitelové. Uvolněte se a zároveň si dejte do těla.

Více

STRESS RELIEF AND RELAX

26.10.2020 Relax CVIČTE S NÁMI Lucie

Jednoduché relaxační cvičení pro uvolnění stresu a napětí. Během 25 minut si odpočinete a zharmonizujete své tělo a mysl. Užijte si tyto chvíle s naší novou lektorkou Lucií.

Více

Cvičení s „reformátorem“ ve vlastních čtyřech stěnách

3.3.2021 Relax Body

Cvičební pásy „thera-bandy“ se v Pilatově cvičení využívají teprve pár let. S jejich pomocí je možné provádět velmi efektivně cviky i na podložce, kdy většina cviků právě simuluje trénink na takzvaném reformátoru. Reformátor rovněž vyvinul Joseph Pilates a najdete ho v každém Pilatově studiu.

Více

PÁNEVNÍ DNO

3.3.2021 Relax Body

Myslím si, že většina z nás moc dobře zná pojem „pánevní dno“.

Více

Historie a princip Pilates

3.3.2021 Relax Body

Pojem PILATES zná dnes již každý, kdo se alespoň trochu věnoval cvičení a zdravému pohybu.

Více

TABATA DUEL

18.11.2020 Power CVIČTE S NÁMI Lucie

Máme zde zábavné cvičení ve dvou - Lucku a Dana opět v akci. Cvičení je vhodné pro redukci tuku a formování postavy. Jedná se spíše o funkční trénink. Na závěr tréninku je lehké protažení. Tak pojďme na to!

Více