Lucie Pitelová
Lucie Pitelová Lucie Pitelová

Jsem lektorka skupinových lekcí se zaměřením na taneční lekce – Zumba, Portdebras, LM Barre a body and mind lekce – LM Body Balance a pilates.

 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze – Mezinárodní obchod. Ale už v době studií mě více než můj obor zajímalo propojení pohybu, tance a zdravého životního stylu. Začala jsem výukou pohybových a tanečních kurzů pro studenty VŠE – jazz dance a funky dance.

Tanci se věnuji již od svých 5 let a vždy mě lákalo vyzkoušet mnoho různých tanečních stylů. V době mého půlročního pobytu v USA jsem měla možnost se poprvé setkat také se zumbou, které jsem naprosto propadla a od roku 2011 pravidelně vyučuji lekce tohoto tanečního fitness programu.

Pohyb a tanec se tak staly mou neodmyslitelnou součástí. V době, kdy jsem začala mít obtíže, které mi znesnadňovaly můj každodenní život, jsem začala svou pozornost daleko více směřovat k body and mind lekcím. Velkým impulsem pro mě byly především lekce jógy, které mi neskutečně pomohly, jak po fyzické stránce, tak samozřejmě i psychické. Od roku 2017 vyučuji Les Mills Body Balance – kombinace jógy, taichi a pilates. Je to pro mě krásné propojení zdravého pohybu, hudby a relaxace. Zanedlouho jsem se ještě rozhodla rozšířit své zaměření o Les Mills Barre, kde opět mohu propojit moje dřívější baletní zkušenosti s posilováním.

Z osobní zkušenosti vím, jak moc je zdravý pohyb důležitý a jaký pozitivní vliv může mít nejen na naše tělo, ale i duši. Proto jsem se rozhodla ještě více prohloubit mou specializaci a absolvovala jsem kurz pilates, který má za cíl především obnovit správné držení těla, odstranit svalové disbalance a naučit nás správně pracovat s dechem.

Největší radost mám ale z toho, když vidím klienty odcházet z lekce spokojené a s radostí se vracející zpět na další lekce. Těší mě, když mohu být součástí té chvilky z jinak hektického dne, kdy se rozhodli věnovat čas jen sobě a udělat něco pro své zdraví.

 

„Moudrost je pro duši totéž, co zdraví pro tělo.“

François de La Rochefoucauld

Články autora

žádná Lucie
Latino Dance III.
Power CVIČTE S NÁMI

Latino Dance III.

V dnešní lekci si zatančíte salsu a reggaeton! Opět je lekce postupně prezentována a na závěr si zatančíte celou sestavu. Naučte se latinské tance s Lucií.

Více
žádná Lucie
Dance routine II.

Dance routine II.

Lucka pro vás opět připravila jednu choreografii, kterou rozebírá krok po kroku. Tímto se kvalitně naučíte tančit tak, abyste kroky dělali pořádně. Trénink je určený pro začátečníky a mírně pokročilé.

Více
žádná Lucie
Dance routine I.
Power CVIČTE S NÁMI

Dance routine I.

Taneční lekce pro začátečníky a mírně pokročilé. Tentokrát Lucka připravila jednu choreografii, kterou celou lekci vyučuje a na závěr i tančí, takže se v rámci Dance workout jednoduše naučíte jednotlivé kroky. Naučte se tančit s Lucií Pitelovou.

Více
jóga Lucie
Yoga flow
Relax CVIČTE S NÁMI

Yoga flow

Relaxační cvičení určené pro začátečníky a mírně pokročilé se sympatickou lektorkou Lucií. Lekce trvá 35 minut a potřebujete podložku a úsměv na tváři.

Více
fitness Lucie
FIT AND HEALTH

FIT AND HEALTH

Cvičení pro začátečníky a mírně pokročilé, holky i kluky. Celkem vás čekají 3 kola s 11 cviky. Na cvičení stačí pouze podložka. Zacvičme si příjemně s Luckou - lektorkou pilates, BodyBalance a tanečních lekcí.

Více
fitness Lucie
TABATA DUEL
Power CVIČTE S NÁMI

TABATA DUEL

Máme zde zábavné cvičení ve dvou - Lucku a Dana opět v akci. Cvičení je vhodné pro redukci tuku a formování postavy. Jedná se spíše o funkční trénink. Na závěr tréninku je lehké protažení. Tak pojďme na to!

Více
fitness Lucie
Latino Dance II.
Power CVIČTE S NÁMI

Latino Dance II.

Další lekce zumby s Luckou, tentokrát nepatrně lehčí. Lekce tance trvá 25 min. Čeká vás úvod s novými kroky a následně sedm tanečních sestav.

Více
fitness Lucie
LATINO DANCE
Power CVIČTE S NÁMI

LATINO DANCE

Tentorkát pro vás Lucka připravila pár sestav latinsko - amerických rytmů. Na začátku vám ukáže několik základních kroků, které následně najdete v jednotlivých sestavách. Tato show vás za 25 min. rozveselí a možná se přiučíte novým tanečním prvkům.

Více
fitness Lucie
BODY WORKOUT

BODY WORKOUT

Skvělé cvičení pro zpevnění postavy. Dejte si do těla s naší Luckou, lektorkou skupinových lekcí. K tréninku potřebujete pouze 20 min. a podložku. Cvičí se v intervalech 45 s a 15 s pauza. Nejprve se zahřejete, následně posílíte střed těla a na závěr protáhnete.

Více
jóga Lucie
LM BODYBALANCE 75

LM BODYBALANCE 75

Dnešní Bodybalance je zaměřené na zdokonalení síly, rovnováhy a závěrečný relax. Jedná se o sestavu, která je poměrně náročná. Pro dnešek v podání kvalifikované Lucie Pitelové. Uvolněte se a zároveň si dejte do těla.

Více
žádná Lucie
STRESS RELIEF AND RELAX
Relax CVIČTE S NÁMI

STRESS RELIEF AND RELAX

Jednoduché relaxační cvičení pro uvolnění stresu a napětí. Během 25 minut si odpočinete a zharmonizujete své tělo a mysl. Užijte si tyto chvíle s naší novou lektorkou Lucií.

Více
Well You

CORONA CHALLENGE

Well You

Tereza pro vás připravila dohromady 20 videí Body Formingu věnovaných všem partiím těla. Dva měsíce pořádné novoroční výzvy. Tak pojďte do toho, vytvarujte svou postavu a buďte FIT s WELL YOU!

 

CHCI VÝZVU