Lucie Pitelová
Lucie Pitelová Lucie Pitelová

Jsem lektorka skupinových lekcí se zaměřením na taneční lekce – Zumba, Portdebras, LM Barre a body and mind lekce – LM Body Balance a pilates.

 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze – Mezinárodní obchod. Ale už v době studií mě více než můj obor zajímalo propojení pohybu, tance a zdravého životního stylu. Začala jsem výukou pohybových a tanečních kurzů pro studenty VŠE – jazz dance a funky dance.

Tanci se věnuji již od svých 5 let a vždy mě lákalo vyzkoušet mnoho různých tanečních stylů. V době mého půlročního pobytu v USA jsem měla možnost se poprvé setkat také se zumbou, které jsem naprosto propadla a od roku 2011 pravidelně vyučuji lekce tohoto tanečního fitness programu.

Pohyb a tanec se tak staly mou neodmyslitelnou součástí. V době, kdy jsem začala mít obtíže, které mi znesnadňovaly můj každodenní život, jsem začala svou pozornost daleko více směřovat k body and mind lekcím. Velkým impulsem pro mě byly především lekce jógy, které mi neskutečně pomohly, jak po fyzické stránce, tak samozřejmě i psychické. Od roku 2017 vyučuji Les Mills Body Balance – kombinace jógy, taichi a pilates. Je to pro mě krásné propojení zdravého pohybu, hudby a relaxace. Zanedlouho jsem se ještě rozhodla rozšířit své zaměření o Les Mills Barre, kde opět mohu propojit moje dřívější baletní zkušenosti s posilováním.

Z osobní zkušenosti vím, jak moc je zdravý pohyb důležitý a jaký pozitivní vliv může mít nejen na naše tělo, ale i duši. Proto jsem se rozhodla ještě více prohloubit mou specializaci a absolvovala jsem kurz pilates, který má za cíl především obnovit správné držení těla, odstranit svalové disbalance a naučit nás správně pracovat s dechem.

Největší radost mám ale z toho, když vidím klienty odcházet z lekce spokojené a s radostí se vracející zpět na další lekce. Těší mě, když mohu být součástí té chvilky z jinak hektického dne, kdy se rozhodli věnovat čas jen sobě a udělat něco pro své zdraví.

 

„Moudrost je pro duši totéž, co zdraví pro tělo.“

François de La Rochefoucauld

Články autora

jóga Lucie
STRESS RELIEF AND RELAX
Relax CVIČTE S NÁMI

STRESS RELIEF AND RELAX

Jednoduché relaxační cvičení pro uvolnění stresu a napětí. Během 25 minut si odpočinete a zharmonizujete své tělo a mysl. Užijte si tyto chvíle s naší novou lektorkou Lucií.

Více
Well You

Dvouměsíční výzva s Terezou

Well You

Cvičte v době koronaviru v bezpečí domova a přijměte dvouměsíční výzvu! Každé dva týdny 5 videí na všechny partie. Buďte FIT s Well You! 

CVIČTE S NÁMI