Monika Rákosníková
Monika Rákosníková Monika Rákosníková

S jógou jsem se poprvé setkala před více než deseti lety a postupně se stala součástí mého života. Jóga přirozeně posiluje, zjemňuje a ozdravuje mé tělo, učí mě pracovat s emocemi, prožívat přítomný okamžik, žít v harmonii sama se sebou. Jóga je pro mě cesta, která mi dává možnost předávat a sdílet.

 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou, několik let jsem pracovala v oblasti bankovnictví, několik let v realitní společnosti. V roce 2011 jsem založila společnost zabývající se financováním nemovitostí, především zprostředkováním hypoték. Dodnes pomáhám svým klientům najít opti-mální řešení pro financování nemovitostí.

Od roku 2019 vedu lekce jógy ve Form Factory fitness a v The Gym House.

Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou, v přírodě, pěšky, na kole nebo na lyžích, čtením, sledo-váním filmů. Mimo jógu také pravidelně posiluji a občas si jdu zaběhat.

Těším se na spolupráci v projektu Well You.

Moje jógové vzdělání a praxe:

  • Od roku 2014 praktikuji Iyengar jógu, která klade důraz na detail a precizní provedení ásan.
  • V roce 2019 jsem absolvovala kurz Instruktor Hatha jógy a Power jógy v Power Yoga Akademii v Praze.
  • Pravidelně se účastním workshopů v Iyengar Yoga Institutu Praha.

„Na světě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky.”

Karel Čapek

Články autora

jóga Monika
Podzimní hatha jóga
Relax CVIČTE S NÁMI

Podzimní hatha jóga

Nově pro vás Monika připravila sestavu ásan pro zlepšení nálady. Cvičení trvá 47 minut. Čeká vás klidnější jóga pro tyto podzimní dny. Tak si ji pojďme společně užít!

Více
Well You

CORONA CHALLENGE

Well You

Tereza pro vás připravila dohromady 20 videí Body Formingu věnovaných všem partiím těla. Dva měsíce pořádné novoroční výzvy. Tak pojďte do toho, vytvarujte svou postavu a buďte FIT s WELL YOU!

 

CHCI VÝZVU