Daniel fitness
SCHOOL CHALLENGE - BODY WORKOUT DUEL
Datum
  • 17. listopadu 2020
Autor článku
Hodnocení článku

Tentokrát pro vás Lucie a Dan připravili trénink ve dvou. Efektivní zábavné cvičení, které trvá 20 minut a rozveselí vás. Zacvičte si doma nebo venku s rodinou či kamarády!

Komentáře k článku

Váš komentář

Příbuzné články

fitness Lucie
SCHOOL CHALLENGE - LATINO DANCE
Power CVIČTE S NÁMI

SCHOOL CHALLENGE - LATINO DANCE

V rámci školní výzvy pro vás Lucka připravila pár sestav latinsko - amerických rytmů. Na začátku vám ukáže několik základních kroků, které následně najdete v jednotlivých sestavách. Tato show vás za 25 min. rozveselí a možná se přiučíte novým tanečním prvkům.

Více
fitness Lucie
SCHOOL CHALLENGE - BODY WORKOUT

SCHOOL CHALLENGE - BODY WORKOUT

Skvělé cvičení pro zpevnění postavy. Dejte si do těla s naší Luckou, lektorkou skupinových lekcí. K tréninku potřebujete pouze 20 min. a podložku. Cvičí se v intervalech 45 s a 15 s pauza. Nejprve se zahřejete, následně posílíte střed těla a na závěr protáhnete.

Více
fitness Daniel
SCHOOL CHALLENGE - CARDIO WORKOUT

SCHOOL CHALLENGE - CARDIO WORKOUT

Celkem vás čeká 7 songů a náročnější trénink pro srdce. Cvičení je zaměřeno na redukci tuku a zvýšení tělesné kondice. Celý trénink vás doprovází Daniel Hlubuček, učitel TV a ambasador projektu School Challenge. Pojďte se zvednout z gauče a řádně se zpotit!

Více
fitness Daniel
SCHOOL CHALLENGE - core workout

SCHOOL CHALLENGE - core workout

V rámci školní výzvy připravil ambasador Dan pořádný trénink zaměřený na posílení středu těla. Trénink se skládá z 6ti skladeb a trvá celkem 25 min. Pro trénink potřebujete pouze podložku. O školní výzvě se dozvíte více v přiloženém článku níže.

Více
Well You

SCHOOL CHALLENGE

Well You

Protože si uvědomujeme, že i vy studenti se musíte hýbat, naši ambasadoři Lucka a Dan připravili pro všechny školy v ČR videa s posilováním, tancem a funkčním tréninkem. Máte se na co těšit, protože to bude show!

 

CHCI VÝZVU