Lucie jóga
LM BODYBALANCE 87
Datum
  • 22. prosince 2020
Autor článku
Hodnocení článku

Moc pěkná sestava, která trvá i se závěrečnou meditací 53 minut. Cvičení vhodné pro ženy i muže, při kterém si aktivně odpočinete a protáhnete se. Bodybalance je kombinací jógy, tai-chi a pilates. Odpočiňte si psychicky a dopřejte si chvíli pohody.

Komentáře k článku

Váš komentář

Příbuzné články

jóga Lucie
LM BODYBALANCE 86

LM BODYBALANCE 86

Dnešní BODYBALANCE si opět můžeme užít v pohodlí domova a opět se vrátíme pár měsíců zpět. Cvičení trvá 52 min. a jak již víte, kombinuje dohromady tai-chi, pilates a jógu. Pojďme se uvolnit a užít si prima lekci pro dosažení harmonie těla a duše.

Více
jóga Lucie
LM BODYBALANCE 75

LM BODYBALANCE 75

Dnešní Bodybalance je zaměřené na zdokonalení síly, rovnováhy a závěrečný relax. Jedná se o sestavu, která je poměrně náročná. Pro dnešek v podání kvalifikované Lucie Pitelové. Uvolněte se a zároveň si dejte do těla.

Více
jóga Lucie
LM BODYBALANCE 85
Relax CVIČTE S NÁMI

LM BODYBALANCE 85

Další ze skupinových lekcí BODYBALANCE. Velmi pěkná choreografie, která se jako první natáčela na Novém Zélandě. Sestava je více než rok stará a jako vždy kombinuje techniky tai-chi, pilates a jógy. Na konci sestavy je krátká meditace. Ke cvičení potřebujete pouze podložku.

Více
jóga Lucie
LM BODYBALANCE UNITED
Relax CVIČTE S NÁMI

LM BODYBALANCE UNITED

V rámci celosvětového hnutí Les Mills celý svět cvičí i program BODYBALANCE. Tentokrát jsme pro vás připravili sestavu, která se nazývá UNITED, což znamená, že celý svět je spojený a cvičí, aby se držel fit v době koronaviru. O hnutí Les Mills se dočtete v přiloženém článku níže.

Více
jóga Lucie
LM BODYBALANCE 84
Relax CVIČTE S NÁMI

LM BODYBALANCE 84

Hledáte-li cvičení pro uvolnění těla a mysli, vyzkoušejte velmi populární Body Balance. Toto téměř hodinové cvičení je kombinací jógy, pilates a taichi a kombinuje cviky pro rozvoj flexibility, posílení středu těla a zlepšení koordinace. Cvičí se na velmi příjemnou hudbu.

Více
Well You

CORONA CHALLENGE

Well You

Tereza pro vás připravila dohromady 20 videí Body Formingu věnovaných všem partiím těla. Dva měsíce pořádné novoroční výzvy. Tak pojďte do toho, vytvarujte svou postavu a buďte FIT s WELL YOU!

 

CHCI VÝZVU